Boek online, telefonisch of bij één van onze reisbureaus

Kupers Reisinfo Born
Kerkstraat 35 A
6121 LB Born

+31 (0)46 – 4861010
born@kupers.nl

Kupers Reisinfo Brunssum
Kerkstraat 38
6441 BE Brunssum

+31 (0)45 – 5254444
brunssum@kupers.nl

Kupers Reisinfo Echt
Bovenstestraat 39
6101 EH Echt

+31 (0)475 – 484455
echt@kupers.nl

Kupers Reisinfo Geleen
Markt 94
6161 GM Geleen

+31 (0)46 – 4754466
geleen@kupers.nl

Kupers Reisinfo Heerlen
Oranje Nassaustraat 6
6411 LG Heerlen

+31 (0)45 – 5712151
heerlen@kupers.nl

Kupers Reisinfo Hoensbroek
Kouvenderstraat 11
6431 HA Hoensbroek

+31 (0)45 – 5226655
hoensbroek@kupers.nl

Kupers Reisinfo Roermond
Stationsplein 1
6041 GN Roermond

+31 (0)475 – 311711
roermond@kupers.nl

Kupers Reisinfo Sittard
Rosmolenstraat 38
6131 HZ Sittard

+31 (0)46 – 4000344
sittard@kupers.nl

Kupers Reisinfo Stein
Haalbrugskensweg 28
6171 JA Stein

+31 (0)46 – 4337666
stein@kupers.nl

Kupers Reisinfo Vaals
Maastrichterlaan 68
6291 ET Vaals

+31 (0)43 – 3065555
vaals@kupers.nl

Hoofdkantoor:
Kelvinstraat 1
6003 DH Weert

+31 (0)495 – 456605
hoofdkantoor@kupers.nl

Muntpassage:
Muntpassage 20
6001 GM Weert

+31 (0)495 – 536660
weert@kupers.nl

Reisburo Schoenmaeckers Brunssum
Rumpenerstraat 3

6443 CA Brunssum

+31 (0)45-5252876
brunssum@schoenmaeckers.nl

Reisburo Schoenmaeckers Maastricht
Plein 1992 75

6221 JP Maastricht

+31 (0)43-3284000 of (0)43-3254761
maastricht@schoenmaeckers.nl

Reisburo Schoenmaeckers Sittard
Rosmolenstraat 32

6131 HZ Sittard

+31 (0)46-4007910
sittard@schoenmaeckers.nl

Reisburo Schoenmaeckers Susteren
Swentiboldstraat 2B

6114 GK Susteren

+31 (0)46-4492600
susteren@schoenmaeckers.nl

Reisburo Schoenmaeckers Venlo
Parade 78B

5911 CE Venlo

+31 (0)77-3515120
venlo@schoenmaeckers.nl

Schoenmaeckers Business Travel
Plein 1992 75

6221 JP Maastricht

+31 (0)43-3284040
businesstravel@schoenmaeckers.nl

Limburg Travel
Brusselsestraat 9-11

6211 PA Maastricht

+31 (0)43 – 325 55 50
info@limburgtravel.com

Wendy Vanhommerig
Mobiel reisadviseuse – Bocholtz

+31 (0)652511274
w.vanhommerig@mobielreisadvies.nl

Marilyn Ronden
Mobiel reisadviseuse – Born

+31 (0)622122174
m.ronden@mobielreisadvies.nl

Rosan Dederen
Mobiel reisadviseuse – Herten

+31 (0)622122103
rosan.dederen@mobielreisadvies.nl

Nicole Erven
Mobiel reisadviseuse – Hulsberg

+31 (0)622122189
nicole.erven@mobielreisadviesinlimburg.nl

Birgit Vorstermans
Mobiel reisadviseuse – Sevenum

+31 (0)622122175
birgit@mobielreisadvies.nl

Esmé Pfennings
Mobiel reisadviseuse – Sittard

+31 (0)622122161
e.pfennings@mobielreisadvies.nl

Renée Sprengers
Mobiel reisadviseuse – Venlo

+31 (0)638545018
renee.sprengers@mobielreisadvies.nl

Op zoek naar zon- & vliegvakanties? 

Kijk op Kupers.nl of Schoenmaeckers.nl!

Kupers.nl
Schoenmaeckers.nl